O FIRMIE

EKO KLIMAT od 1983 roku zajmuje się działalnością wykonawczą w branży klimatyzacji i chłodnictwa w Polsce oraz w Europie. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu systemów klimatyzacji i wentylacji, instalowaniu systemów chłodniczych oraz uruchamianiu ekologicznych źródeł ciepła (rekuperatory, pompy ciepła). Mamy doświadczenie w obsłudze pojedynczych urządzeń, jak również całych sieci.

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty, świadectwa i dyplomy, które otrzymała nasza firma na przestrzeni lat. Zatrudnieni u nas ludzie to osoby z wymaganymi uprawnieniami i praktyką. Profesjonalnie wykonają montaż i serwis, a także doradzą wybór odpowiedniej opcji w oparciu o swoje doświadczenie.

chłodnictwo nowa sól
wydajna klimatyzacja nowa sól

Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń światowej klasy producentów. Wiemy, że są dobre, ekologiczne i rzadko ulegają awariom, dlatego z czystym sumieniem polecamy je naszym klientom. Stale śledzimy również pojawiające się nowinki techniczne, by być na bieżąco. Uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach i spotkaniach branżowych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zainstalowane systemy będą nowoczesne, niezawodne i sprawdzone.

Gwarantujemy:

  • Dokładną analizę potrzeb klienta i możliwości technicznych na miejscu montażu (wizja lokalna)
  • Pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia / urządzeń
  • Możliwość zakupu wybranego sprzętu w naszej firmie, w dobrej cenie
  • Szybki i fachowy montaż
  • Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pogotowie awaryjne

Wykonamy dla Państwa system wentylacji, klimatyzacji lub chłodniczy – od projektu, poprzez sprowadzenie odpowiednich urządzeń, aż po ich montaż i uruchomienie. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także stały monitoring stanu pracujących systemów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.