KLIMATYZACJA

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniach jest konieczna do efektywnej pracy ludzi i niezbędna w przypadku niektórych procesów technologicznych. Gwarantuje ją odpowiednio wykonany system klimatyzacji.

Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby indywidualne, montując klimatyzację w obiektach handlowych, usługowych, biurach, serwerowniach, halach produkcyjnych oraz w domach i mieszkaniach. Tworzymy systemy wentylacji, klimatyzacje przemysłowe oraz duże systemy (VRF, Multi i inne) od projektu do uruchomienia.

Oferujemy:

Zaprojektowanie systemu klimatyzacji, dobór i dostarczenie odpowiednich urządzeń oraz ich montaż. Zapewniamy fachowe doradztwo, które pozwoli Państwu wybrać najlepszą opcję z dostępnych na rynku. Zajmujemy się również serwisowaniem i konserwacją działających klimatyzacji oraz usuwaniem awarii. Dajemy gwarancję na wykonane przez nas prace i zamontowane urządzenia.

Korzystamy ze sprawdzonego sprzętu, renomowanych producentów. Polecamy urządzenia firm: LG, Panasonic i Midea. To wysokiej klasy produkty, które najlepiej sprawdziły się w naszej praktyce.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze urządzenia, skontaktuj się z nami