POMPY CIEPŁA

Ekologiczne systemy ogrzewania wykorzystujące pompy ciepła i rekuperatory są coraz częściej wykorzystywane ze względu na niskie obciążenie dla środowiska oraz niewielkie koszty utrzymania.

Oferujemy pełną obsługę w zakresie projektowania, doboru urządzeń, montażu oraz uruchomienia systemów ogrzewania z wykorzystaniem pomp oraz rekuperatorów. Realizujemy prace w układzie powietrze – powietrze, woda – woda oraz powietrze – woda.

W każdym przypadku rozpoczynamy realizację zlecenia od analizy zapotrzebowania na ciepło. Dobieramy odpowiedni sprzęt i projektujemy system, który zapewni wystarczającą wydajność dla wybranego obiektu.

pompy ciepła nowa sól

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła?

  • Są ekologiczne – ich używanie nie wiąże się z emitowaniem szkodliwych spalin i innych zanieczyszczeń.
  • Są bezpieczne – konsekwencje usterki instalacji są znacznie mniej poważne niż w przypadku innych paliw; nie ma zagrożenia wybuchem (np. gazu).
  • Są tańsze w eksploatacji w porównaniu do innych paliw – prawie ¾ energii cieplnej jest produkowane bezkosztowo – pochodzi z ziemi lub powietrza.
  • Są łatwe w obsłudze – można wygodnie regulować temperaturę, korzystając np. z telefonu
  • Są uniwersalne – można je wykorzystywać również latem jako system klimatyzacji.

Zamontuj pompę z dotacją z programu „Czyste Powietrze”!

Program ten pozwala sfinansować zakup ekologicznych źródeł ogrzewania, m.in. pomp ciepła. Zachęcamy do skontaktowania się z nami – pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia i przygotować wniosek. Więcej informacji o dotacjach można znaleźć na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przeczytaj więcej o dotacjach w programie „Czyste Powietrze”

Sprawdź katalogi pomp ciepła Aquarea (producent Panasonic)

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone i niezawodne urządzenia, gwarantujące wysoką wydajność i realne zmniejszenie kosztów ogrzewania pomieszczeń.

T-CAP TYPU MONOBLOK

Zintegrowana jednostka zewnętrzna, dostarczająca wodę do chłodzenia, ogrzewania i/lub magazynowania ciepłej wody użytkowej.

ALL-IN-ONE HIGH PERFORMANCE

Kompaktowa pompa ciepła o wyjątkowej wydajności, stosowana w nowych instalacjach i domach energooszczędnych.

ALL-IN-ONE T-CAP

System o kompaktowych rozmiarach, doskonale radzący sobie również w niskich temperaturach i pozwalający na realne obniżenie kosztów energii.

SUPER CICHA T-CAP TYPU SPLIT

System przystosowany do skrajnie niskich temperatur i ułatwiający zmniejszenie kosztów ogrzewania.

HIGH PERFORMANCE TYPU SPLIT

Wysokowydajny układ do nowych instalacji i budynków energooszczędnych.

CAP TYPU SPLIT

Zmodernizowana, innowacyjna pompa do pracy w skrajnie niskich temperaturach.

Powietrzne pompy ciepła NIBE

Szwedzki koncern NIBE AB zajmuje się pompami ciepła od ponad 30 lat. Firma stała się liderem w sprzedaży ekologicznych urządzeń zapewniających komfort wewnętrzny w Europie i Ameryce Północnej. Rok do roku celem NIBE jest dążenie do opracowania urządzeń o coraz wyższej efektywności w ogrzewaniu domu i wody. Kliknij w katalog i sprawdź najnowszą ofertę pomp ciepła firmy NIBE.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze urządzenia, skontaktuj się z nami:

Tel.  605 174 000